Pizza House, odun ateşinde pişirilen gerçek İtalyan pizzasını evlere ve işyerlerine servis yapan Türkiye'deki ilk ve tek restoran zinciridir.

Pizza House, 16 Kasım 1999 tarihinde Ankara'da Çankaya Alaçam sokak şubesinde sadece evlere servisi olan küçük bir restoran olarak kurulmuştur.

Konsepti, sadece lüks restoranlarda servis yapılan odun ateşinde pişmiş lezzetli pizzaları paket servis olarak müşterilerin evlerine ve işyerlerine götürmek olarak başlayan Pizza House, çok kısa süre içerisinde çok geniş menülü restoran konsepti dahil farklı konseptler oluşturarak Türkiye genelinde 18 ilde yer alan vazgeçilmez bir marka haline gelmiştir.

Daha açıldığı bir yıl olmadan ilk franchising anlaşmasını yapmış ve kendi restoranları dışında franchise olarak büyümeye başlamıştır.

Pizza House 2000 yılı içinde, yurtdışından gelen ortaklıkla birlikte daha da güçlenmiş, Ankara Bahçelievler restoranını açmıştır.

2004 yılının ilk yarısında UFRAD (Türkiye Franchise Derneği) üyesi olan Pizza House franchising yolu ile büyümeye ağırlık vermiştir.

2007 yılında grup bünyesinde yaratılan Coffee Corner, bir çok Pizza House ile birlikte yer alırken birçok noktada tek başında yer alarak Coffee Corner, Coffee Corner Bistro ve Coffee Corner üniversite konseptleriyle devam etmektedir.

Pizza House ve Coffee Corner Türkiye genelinde Ankara’da Bahçelievler, Denizli , Samsun, Bartın, Zonguldak, Bandırma, Mersin, Çorum, Konya, Edirne-Uzunköprü, Bartın, İstanbul'da Güneşli, Kadıköy, Aqua Florya, Marmara Forum, Tire-İzmir, Osmaniye, Kayseri, Düzce, Adapazarı-Serdivan, Orhangazi ve Kıbrıs 1001 airport Mall şubeleriyle 18 ayrı ile 25 adet restoranı ile faaliyetlerine devam etmekte, kendi restoranları ve franchising yöntemiyle büyümeye devam etmektedir.

Konseptlerimiz:

Pizza House Gourmet (60-100 metrekare)
Coffee Corner (20-100 metrekare)
Coffee Corner Üniversite (20-300 metrekare, self-servis)
Coffee Corner Bistro (300-1000 metrekare)

Açık Pozisyonlar

Mağaza Müdürü

31 Temmuz 2016
Mağazadaki Ekip üyelerini motive ederek ve yönlendirerek operasyonel işleyişin standartlar ve hedefler doğrultusunda olmasını sağlar. Yöneticilik deneyimlerini liderlik becerileriyle birleştirerek, yönetimlerindeki tüm Takım Arkadaşlarının misafirlerimize olumlu bir Pizza House Deneyimi yaratmasından sorumludur. Mağaza Müdürü, mağazadaki satış, karlılık, malzeme kontrolü, stok, Ekip yönetimi ve gelişimi gibi her türlü operasyonel konudan ve dolayısıyla mağazanın etkin ve karlı yönetilmesinden sorumludur.

İletişim Bilgileri

PIZZA HOUSE ®
0(212) 275 77 66

Barista

2 May 2016
Mağazalarımızda, misafirlerimizi güleryüzle karşılayıp onlara içeceklerle, birbirinden lezzetli yiyecekleri sunar. Pizza House'a başvuran her adayın formu değerlendirmeye alınır. Değerlendirmeler sonucunda, uygun görülen adaylar görüşmeye davet edilir. Baristalar, sınıf ve mağaza içi eğitimlerine tabi tutulurlar. Eğitimler sayesinde Baristalar da diğer tüm ekip üyeleri gibi misafirlerle geçirdiği her anı daha etkileyici kılabilecek yetkinliğe kavuşur. Pizza House bütün çalışanlarına, özellikle de Baristalarına, hem iş eğitimi hem de kişisel gelişimi destekleyen bir çok eğitim fırsatı sunar. Eğitim programlarını tamamlayan ve daha fazla sorumluluk almaya hevesli ve yetkin Baristalar için yeni kariyer fırsatları sunulur.

İletişim Bilgileri

PIZZA HOUSE ®
0(212) 275 77 66

Servis Elemanı

2 May 2016
Mağazalarımızda, misafirlerimizi güleryüzle karşılayıp onlara servis kalitesi ile birbirinden lezzetli ürünleri sunar. Pizza House'a başvuran her adayın formu değerlendirmeye alınır. Değerlendirmeler sonucunda, uygun görülen adaylar görüşmeye davet edilir. Servis elemanları sınıf ve mağaza içi eğitimlerine tabi tutulurlar. Eğitimler sayesinde servis elemanları da diğer tüm ekip üyeleri gibi misafirlerle geçirdiği her anı daha etkileyici kılabilecek yetkinliğe kavuşur. Pizza House bütün çalışanlarına hem iş eğitimi hem de kişisel gelişimi destekleyen bir çok eğitim fırsatı sunar. Eğitim programlarını tamamlayan ve daha fazla sorumluluk almaya hevesli ve yetkin elemanlar için yeni kariyer fırsatları sunulur.

İletişim Bilgileri

PIZZA HOUSE ®
0(212) 275 77 66

Mutfak Şefi

2 May 2016
Pizza House bünyesinde çalışan bulunduğu kısmın birinci dereceden sorumlusudur. Personelin vardiya takibi , kılık kıyafeti ve yapacağı işin takipçisidir. Departmanları ve yapılan işleri kontrol eder. Mönüleri oluşturur , uygular, sunar ve takip eder. Mutfağa bağlı personeli toplar, iş konusunda ve sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir. Üst ve alt kademe arasında iletişimi sağlar.Mutfakta hazırlanan ürünlerin standart , Zamanında ve hızlı bir şekilde servis edilmesi konularında operasyonun devamlılığını sağlar. Mutfak Bölümünün temizliği , Hijyeni ve genel düzeninden sorumludur.

İletişim Bilgileri

PIZZA HOUSE ®
0(212) 275 77 66

Pizza Yapım Ustası

2 May 2016
Pizza House bünyesinde çalışacak,Tercihen pizza yapımı veya odun fırınında çalışmış, Hamur açabilen, Fast food konusunda tecrübeli, Kişisel gelişime açık, Genel ve özel hijyenine dikkat eden, Dinamik takım arkadaşları.

İletişim Bilgileri

PIZZA HOUSE ®
0(212) 275 77 66

Mutfak Personeli

2 May 2016
Pizza House bünyesinde çalışacak, Tercihen fast food ve restoran mutfakları konularında tecrübeli yada hızlı öğrenebilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Kişisel hijyen ve görünümüne önem veren dinamik ekip üyeleri.

İletişim Bilgileri

PIZZA HOUSE ®
0(212) 275 77 66

Aşçı

2 May 2016
Pizza House bünyesinde çalışacak, Tercihen Fast Food ve Restoran tecrübesi olan yada hızlı öğrenebilen, Yemek yapımı konusunda tecrübeli, Kişisel ve genel hijyene önem veren, Takım arkadaşları ile uyum içerisinde çalışabilecek dinamik ekip üyeleri.

İletişim Bilgileri

PIZZA HOUSE ®
0(212) 275 77 66